Je obrovské množstvo rôznych typov masáží. Či už je to bežná relaxačná či zdravotná masáž zameraná podľa zdravotného hľadiska, taktiež je možné sa stretnúť s rôznymi podobami či druhmi erotických masáží ako je napríklad masáž penisu či masáž lingamu alebo aj tantra masáž ale aj nuru masáž. Nuru masáž je v konečnom dôsledku masáž celého tela spojením telo https://www.profimed.cz/telo-c172 a myseľ. Pri tejto nuru masáží sa krásne uvoľníte a načerpáte množstvo potrebnej novej energie. Nuru masáž v Bratislave môžete zažiť kedykoľvek.

rozviazané šnúrky

V našom salóne Tantra Diamond, ktorý sídli priamo v centre mesta Bratislava nájdete bohatú ponuku rôznych typov tantra aj senzuálnych masáží. V neposlednom rade si u nás môžete dopriať aj spomínanú nuru masáž, ktorá sa na úvod začína v spoločnej príjemnej horúcej sprche, kde si Vás masérka pripraví a dokonale naladí na nadchádzajúce chvíle plné sexuálneho dráždenia, napätia ale aj eufórie a blaženosti. Touto sprchou sa zároveň dosiahne 100% hygiena, ktorá je potrebná pre túto masáž. Vy sa zároveň krásne zahreje spoločne s masérkou a budete uvoľnený. Všetko potrebné pre podstúpenie masáží v našom salóne je Vám vopred pripravené k dispozícii budete mať aj špeciálny sárong. Jedná sa o šatku ktorá slúži na dočasné zahalenie intímnych partií počas presunu zo sprchy do miestnosti určenej výhradne pre Vás a v ktorej budete mať dostatok spoločného súkromia a teda sa tam budete nachádzať výhradne iba vy a Vami zvolená tantra masérka. Tu si môžete v pokoji odložiť aj svoje osobné veci, ktoré budú v bezpečí.

erotika voda

Po príjemnej spoločnej sprche sa už môžete tešiť na nadchádzajúci zážitok a teda na samotnú nuru masáž, pri ktorej je nutné použiť špeciálny nuru gél. Tento gél je výťažkom z morských rias, neobsahuje žiadne parfémy ani farbivá a nemá žiadne alergické reakcie. Je zároveň veľmi potrebný pre dokonalý priebeh nuru masáže, ktorá spočíva okrem iného aj v príjemných a dráždivých dotykoch a kĺzaní sa tela na telo. Taktiež je tu použitá aj špeciálna plachta, ktorá je určená výhradne pre tento druh masáže. Tak už sa nenechajte presviedčať a oddajte sa nuru masáži.