Senzualne masaze

Senzuálne masáže https://magictantra.sk/ sú veľmi vyhľadávané typy masáži. sú niečo medzi klasickými masážami ako ich poznáme a masážami erotickými. Na oficiálnej webovej stránke tantrického salónu a sídliaceho v Bratislave nájdite celú radu zaujímavých ponúk masáží. Ako 1 klasická masáž ktorá je jednosmerná čo znamená že v tomto prípade je klient len pasívnym príjemcom energie a všetko necháva na masérke. Táto masáž zahŕňa aj masáž intímnych partií čo vám zaručuje jedinečný pocit ktorý nezažijete pri žiadnej inej masáži. na tieto masáže za 45 minút €90, cena za 60 minút je €120.

žena

2 typom masáže je body tantra ktorá je skvelou voľbou pre náročných klientov ktorí si nenechajú ujsť jedinečnú príležitosť celotelové masáže pod dozorom skúsenej mladej masérky. Suma za trvanie 45 minút je €120, suma za 60 minút je €140 a cena za 90 minút €160. Ďalšou masážou v poradí je vzájomná body tantra ktorá je veľmi intímna a precítená. nejedná sa o jednosmernú masáž teda klient sa môže do samotného programu osobne zapájať a dotýkať sa nádhernej mladej ženy. Stimulácia intímnych partií je samozrejmosťou. suma za trvanie 45 minút je €160, 60 minút €180, 90 minút za €210, 120 minút za €240.

žena

V tomto masážnom salóne máte na výber aj z ďalších masáží a to napríklad ako masáž ktorá bude prebiehať v úplnej tme pričom klient budem mať znemožnený výhľad a tým pádom bude nútený zapojiť všetky ostatné zmysly okrem zraku. Cena za túto masáž trvá 45 minút je €150. Ďalej si môžete vybrať aj masáž ktorá začína spoločnou sprchou s vašou masérkou a vy budete mať jedinečnú príležitosť vyskúšať a zažiť techniku telo na telo pri maximálnej rozkoši. Táto masáž trvá 60 minút a stojí 200 €, tiež môže trvať 90 minút a stáť 230 € a maximu jej trvania je 120 minút €260. Týchto masáží ponuka salón oveľa viac. Stačí si len vybrať tú svoju ideálnu.