Vášnivý sex

Prežili ste niekedy vášnivý levice sex s priateľom, ktorý by sa vám veľmi páčil? Ja vám môžem povedať, že ho prežívam každý deň a je to pre mňa naozaj niečo neskutočné. Hoci sme s priateľom už skoro tri roky, furt medzi nami je taká tá pomyselná vášeň, chtíč, však asi viete, čo myslím. A s priateľom si rozumieme nielen po sexuálnej stránke ale aj ako partneri ao to viac som za to rada. Plno vzťahov je totiž zbytočne postavených na sexe a ja si myslím, že je to zle. Vzťah by mal byť predsa postavený na úplne iných a lepších hodnotách. Alebo nie? Tým ale nehovorím, že je to niečo zlé. Sex je tiež veľmi dôležitý asi pre každého z nás. A kto tvrdí že nie, ten klame.

s

Aby som sa priznala, tak ja by som sex mohla mať niekoľkokrát denne, nemám s tým žiadny problém. Priateľ takýto typ nie je, ale mne to vlastne vôbec nevadí. Uvedomila som si totiž, že sú aj dôležitejšie veci, ako je sex. Láska, vzájomné pochopenie, tolerancia. To je to, čomu by sme sa vo vzťahu najviac mali venovať, aby sme mali vzťah, kde si rozumieme a tolerujeme sa navzájom. Keď koľkokrát vidím, ako sa ľudia ohovárajú, zbytočne podvádzajú a tak ďalej, je mi z toho celkom smutno. Je to fakt smutné, že namiesto toho, aby si medzi sebou hovorili problémy, radšej tie problémy riešia podvádzaním a inde.

sex

Podľa mňa to ale rozhodne nie je správne. Pokiaľ si myslíte, že je to správne podvádzať niekoho za chrbtom a neriešiť problémy so svojim partnerom, narovinu vám hovorím, že je to zle. Len vy tomu možno nechcete uveriť alebo tomu prikladať nejakú väčšiu súvislosť. Vážte si to, ak máte partnera a rozumiete si s ním, ako po sexuálnej, tak normálnej stránke. A ak už vám niečo vadí, riešte to s ním a neutekajte za iným človekom, mohli by ste to totiž neskôr ľutovať. Nakoniec zistíte, že váš partner je pre vás ten pravý, to mi verte.