Výhodné zľavy na slovenské matrace

Túžite po tom, aby ste sa konečne vyspali kvalitným spánkom, ktorý Vás postaví na nohy? Zadovážte si zdravotný matrac najvyššej kvality a Vaše sny sa stanú skutočnosťou. Objavte ponuku zdravotných matracov slovenskej výroby, z ktorých si vyberie naozaj každý. Spoznajte výrobky od spoločnosti SEGUM a nájdite ideálny matrac pre Vás a Vašu rodinu. Vyrábame matrace pre dospelých, ale aj deti. Na výrobu našich matracov používame najkvalitnejšie druhy materiálov, aké si nechávame dovážať od starostlivo zvolených dodávateľov, ktorí pristupujú k svojej práci rovnako poctivo ako my.

spálňa

Každý zákazník je jedinečný človek a má iné telo a iné požiadavky na matrac, preto bez doplatku ponúkame výrobu matracov na mieru pre každého z Vás. Niektoré typy matracov však vyhovovali vysokým počtom klientov, a preto sme sa rozhodli ich začať vyrábať vo veľkých množstvách, čím sme znížili náklady na ich výrobu a priamo úmerne sme následne znížili aj cenu pre zákazníka. Momentálne sú však ceny týchto matracov ešte nižšie, a to vďaka veľkým zľavám, ktoré Vám ponúkame v našej výhodnej akcii na vybrané modely matracov značky SEGUM. Vyberte si napríklad náš obľúbený matrac Komfort Punktoflex 7fyzio. Je to taštičkový matrac strednej tvrdosti. Momentálne ho môžete získať so zľavou 15% z pôvodnej ceny. Ak preferujete studenú penu, dovoľujeme si Vám predstaviť náš skvelý model Mercedes. Dostanete na neho zľavu 20% a predĺženú záruku na 5 rokov.

posteľ

Ak patríte medzi náročných zákazníkov a očakávate tú najvyššiu kvalitu matraca, bude pre Vás zaujímavý model Royce 2000. Je to taštičkový matrac s nosnosťou až 140 kg. Na matrac Royce 2000 Vám ponúkame zľavu 22% a extra dlhú záruku, a to až 10 rokov od jeho kúpy. Vysokú zľavu až 40% dostanete na náš matrac z pamäťovej peny. Ide o model Pantera Memory so zárukou na 3 roky. Navštívte náš e-shop www.segum.sk alebo kamennú predajňu a využite niektorú zo spomenutých alebo jednu z mnohých ďalších akcií na matrace Segum, ktoré u nás aktuálne prebiehajú.