Dizajnové farebné osvetlenie sa hodí do každého interiéru

Populárne LED svetelné pásy môžete mať aj v RGB prevedení, čo v preklade znamená červená, zelená, modrá. Inak povedané farebné LED pásy. Svetlá sa dajú jednoducho nalepiť kamkoľvek chcete. Dajú sa nimi podsvecovať sadrokartónové podhľady a tým vytvárať moderné štýlové osvetlenie v každom interiéri. Môžete nimi podsvietiť i bar, pult, poličku, vitrínu. Využiť sa dajú v domácnosti, ale aj v prevádzkach, výkladoch, reštauráciách, kaviarňach a baroch.

Pokiaľ ich nechcete mať viditeľné také ako sú, dajú sa pekne vložiť do špeciálnej lišty na LED pásy. Lištu sú dizajnovo zaujímavé, neutrálne a estetické, vhodné na niektoré miesta oveľa viac ako keby boli LED svetlá priamo viditeľné.

led pasy napis Freedom

Farebny led pas Ledprodukt má 5 alebo 10 metrov. K LED pásu je aj diaľkové ovládanie, ktorým zmeníte farbu, intenzitu osvetlenia alebo zvolíte niektorý dynamický efekt, ak si ho želáte, napríklad blikanie. RGB LED pásy nemajú len 3 farby, viete si zvoliť rôzne odtiene a farby namiešané z tých 3 základných. Môžete tak mať farebný odtieň príjemnej žltej, oranžovej ružovej i fialovej. Všetky sú pekne naznačené na diaľkovom ovládaní. Rovnako môžete zvoliť aj intenzitu odtieňa. Pokiaľ chcete viacej upútať, napríklad vo výklade alebo bare, môžete využiť aj dynamické efekty LED pása. Okrem farebnosti môže teda osvetlenie napríklad blikať alebo blednúť.

led osvetlenie v priestore

LED pásy sa dajú veľmi ľahko pospájať, ak potrebujete aj dlhšie než 5 alebo 10 metrové šnúry osvetlenia. Stačí vám na to jednoduchý napájací dielik, ktorý sa dá rovnako zakúpiť. Farebné LED pásy nainštalujete prilepením na určené miesto. LED pásy sú pomerne cenovo zaujímavé oproti klasickému osvetleniu. Vyzdvihnúť sa dá tiež ich dlhá životnosť a energetická úspora. Táto moderná technológia si vás určite získa a radi ju zakomponujete do svojho interiéru. Pokiaľ si sami neviete rady, inšpirujte sa!