Stavte na modernosť

Moderné je pre mladých to najlepšie. Nechcem teda vyznieť ako niekto, kto je zatrpknutý na všetky klasické veci, čo sa kedy objavia, ale asi aj sami veľmi dobre uznáte, že je to tak. Nech sa deje čokoľvek, všetko, čo je pre mladých dobré, je väčšinou moderné. Existuje len naozaj veľmi málo výnimiek, kedy to tak nie je, napriek tomu, že sa naozaj, ale naozaj veľmi snažíte. Keď chcete niečo dosiahnuť, musíte to proste nejako skúsiť. Uvidíte, že to bude fajn. Ale myslím si, že keby som si mala zariaďovať svoj vlastný byt, určite by som radšej stavila na niečo moderné, ako na niečo klasické.

žlutá pásek

Doba jednoducho pokročila, už to nie je nič hrozné, keď stavíte na nové a moderné veci. Práve preto, že sú moderné, sú veľmi často aj oveľa lepšie. Ale opäť asi zniem trochu zatrpknuto. Je jasné, že niektoré moderné veci dobré nie sú a rýchlo sa kazia a niektoré staré veci vám vydržia celý život. Mám však úžasné množstvo príkladov, kedy to tak jednoducho nefunguje a kedy proste musíte poznať súvislosti, aby vám bolo jasné, o čo skutočne ide. Keď sa nad tým tak zamyslíte, asi sami veľmi dobre viete, ktoré veci sa oplatí si nechať a ktoré zase vyhodiť.

červený pásek

Za mňa je jednoznačne prejavom modernosti osvetlenie. Nech sa deje čo sa deje, vždy viem, že dobrým osvetlením viem každú jednu vec iba vylepšiť a nemusím sa starať o nič iné. Napriek tomu, že by som sa občas asi teda mala. Ale, na druhej strane, musím priznať, že mám slabosť aj pre retro osvetlenie, keď má v sebe kvalitnú led žiarovku. A na čom si v poslednej dobe najviac ulietavam? Tak je to asi jasné, sú to led pásiky https://www.ledprodukt.sk/13-led-pásiky-5m. Tie vidíte možno úplne všade, ale verte tomu, že aj keby ste ich mali doma sto, nikdy ich nie je dosť. Niekto si myslí, že je to prehnané, ale ja si teda myslím, že je to úžasné. Uvidíte sami.