Chybia mi projevy lasky

Bývam často po večeroch sama, manžel nemá koľkokrát záujem ich so mnou tráviť a radšej zaspí s malým (3 roky) alebo si robí niečo svoje. Niekedy časť večera strávime spolu, ale pre mňa je to málo. Málo spolu spíme a sex je krátky, táto oblasť je jednoducho slabá a tak tomu bolo viac-menej vždy alebo aspoň je to tak už dlhodobo. Ja som mala vždy väčšie libido, ale hovorila som si, že sex nie je všetko a nechávala to byť. Nikam spolu vo dvojici nechodíme, stráženie máme bohužiaľ minimálne.

s

Malý tiahne k otcovi a ja si doma celkovo pripadám postrádateľná. Chýbajú mi prejavy lásky, spoločnosť, poriadny sex… Je to klasický manželský stereotyp, sme obaja unavení, ja občas zoberiem sily a snažím sa s tým niečo urobiť, ale neviem, či málo alebo tam jednoducho už nie je ten záujem z druhej strany. Sily už nie sú, ale desí ma čo bude ďalej, desí ma tento nudný život. Už xkrát a dlhodobo pomýšľam, či by som si na tie večery nemohla niekoho nájsť… Býva mi smutno, úzko, až fyzicky zle. Niekto sa mi teraz v živote objavil a ja premietam… Sám sa ma pýtal, čo budem robiť večer a ja hovorím, že budem sama, možno si pobrežím a vytuhnem na gauči a tak to samozrejme je.

s

Pritom by som mohla mať to, čo mi tak chýba (lásku neviem), lenže morálka. Je mi tá situácia nepríjemná, ale chcela by som žiť. Samozrejme nikto nevidí dopredu a čo by potom nastalo. K manželovi stále správam cit, ale zároveň situácií doma dosť trpím. Pritom vo mne by ten život bol, ale sama to za nás neutiahnem. S potencionálnym spoločníkom je to pre mňa kompletne nová situácia, ešte som nestretla nikoho, s kým by som do toho išla… A som na scestie. Mám to urobiť, alebo nie? Stále nad tým premýšľam a nenachádzam žiadne riešenie. Je mi ľúto, že to doma u nás takto je a vnútorne ma to ubíja. Už som sa s ním niekoľkokrát snažila porozprávať, ale vždy túto tému zmetie pod koberec a ja sa opäť cítim zle.