Hádame sa

Mám dve malé deti v škôlke. Vďaka tomu, že škôlku máme až od pol 7 si nemôžem nájsť normálnu prácu. Hlavne priateľ ich ani nemôže odvádzať a vyzdvihnúť ich muža len, keď príde skôr z práce. Strašně ma to trápi, pretože som na všetko sama a neviem, čo mam robiť. Nemam čas na seba vobec žiadny a podobne. Musím sa jednoducho prispôsobiť a tým pádom čo mi skončila materská, mám len brigádu na 6 hodín denne. Ráno za tmy deti vodím do škôlky aby som stihla autobus do mesta az práce sa dostanem tiež pomaly za tmy, kedy sú deti v škôlke posledné. a na viac sa nezmôže, že on platí najem a ja dýcham len jeho vzduch a som doma len na návšteve.

par

O všetko sa starám ja. Jedlo, domácnosť, deti. On platí len najem a na domacnosť mi nič neprispieva. mi, len sa valí, s ničím nepomôže. Trpím atakami a úzkosťami a už to nedávam. Denne len kecy a ponižovanie. Som vraj tučná ako prasa a nič pre to nerobím. pozriem do zrkadla na tú trosku, ktorú zo mňa urobil on. Nemám kam s deťmi ísť a keď mu poviem, že si nájdem byt tak sa vyhráža, že sa mu deti nevezmem. Ak s nimi odídem tak ma vraj radšej niečo urobila. Porad mi iba a len vyhrozuje.

par

Keď sa hádame, tak k násiliu tiež nie je veľmi ďaleko. Pár modrín už tiež bolo ako ma chytil. Citim sa vážne tak neschopná, keď si s deťmi nemôžem nájsť prácu na plný úväzok. Sama seba sa program pýtam, či tá chyba nie je vo mne, či v niečom nemá pravdu. Už si ani neverím. Neviem čo je realita a čo lez. Program ma schádza len a vyčíta každý deň. by som chcela ale nemám kam. Nemám na kauciu a nemám nikoho kto by pomohol. Rodičia tiež nemajú a majú malý byt. Je mi hrozne smutné z toho, že namiesto toho, aby mi bol on oporou, tak na mňa kašľa, ale neviem, čo mám robiť. Strašne sa tým trápim a neviem, čo v tejto situácii mám robiť, cítim sa ako handra a fakt je to čím ďalej horšie.