Erotické senzuálne tantra masáže

Aj vy sa cítite čoraz častejšie unavení a bez života? Trápia vás zdravotné či psychické ťažkosti a na pleciam toho máte priveľa? Stres, problémy a každodenná stereotypná rutina nie je vhodná pre nikoho z nás. A práve preto je veľmi dôležité dopriať si pravidelne čas len pre seba, uvoľniť sa, relaxovať a zabudnúť na všetky starosti bežného dňa. Netradičným, no veľmi účinným prostriedkom sú senzuálne masáže. Ich blahodarné účinky na ľudské telo aj myseľ poznali už staroveké orientálne kultúry na východe. Tieto tantrické praktiky sa dokonca vyskytovali aj v náboženstvách ako budhizmus či hinduizmus, ktoré si veľmi vážia dušu človeka, no i jeho fyzickú telesnú pohodu.

senzuálna masáž

Kúzlo senzuálnej tantrickej masáže spočíva v nahote. Masérka i klient či klientka sú počas celého procesu úplne nahí. Ich kontakt je tak veľmi blízky, intímny a je tu prítomné aj sexuálne napätie. Atmosféru dotvárajú vonné sviečky a relaxačná hudba. Pri masáži sú taktiež použité aromatické masážne oleje rôznych druhov, ktoré zaručia príjemný a relaxačný zážitok na všetkých zmyslových úrovniach. Tantru si môže vychutnať neprofesionálne, v pohodlí domova a experimentovať s partnerom či partnerkou, no využiť môžete aj profesionálne masážne tantra salóny. Jedným z nich je aj Bratislava Tantra.

masážny olej

Salón, ktorý vás privíta útulným, čistým a intímnym prostredím, ústretovým ochotným personálom a samozrejme krásnymi špičkovými masérkami, ktoré sa postarajú o váš najpríjemnejší zážitok. Kompletnú ponuku služieb, masáží a popisov k nim, ako aj cenník či iné užitočné informácie nájdete na internetovej stránke salóna. Dočítate sa tiež o mnohých benefitoch tantry na ľudské telo a dušu a prezrieť si tiež môžete fotogalériu a recenzie mnohých spokojných zákazníkov. Neváhajte a zarezervujte si svoj termín ešte dnes. Urobíte tak jednoducho telefonicky, alebo prostredníctvom online objednávkového systému. Tak príďte pocítiť silu tantry na vlastnej koži aj vy!