Profesionálne čistenie znečisteného potrubia

Spomeniete si, kedy ste naposledy robili údržbu potrubia Vašej domácnosti? Kanalizačné potrubie je postupom času zanášané nečistotami a tukom z kuchynského odpadu. Vznikajúce nánosy môžu znížiť priechodnosť potrubia alebo ho dokonca úplne upchať. Ak ste zaregistrovali problém súvisiaci s potrubím, obráťte sa na nás. Či už ide o upchaté WC, kuchynský drez alebo napríklad lístím upchaté zvody dažďovej vody, my si s tým poradíme. Naša firma AB-Krtkovanie totiž zamestnáva skúsených pracovníkov, ktorí ochotne odstránia Váš problém. Pri práci používame najmodernejšie technológie, a tak šetrným spôsobom čistíme potrubie bez toho, aby došlo k jeho poškodeniu.

pisoáre

Podľa charakteru vzniknutej závady si môžete vybrať z dvoch efektívnych spôsobov prečistenia potrubia. V prípade využitia elektromechanického čistenia potrubia je použité zariadenie, ktoré pomocou zasunutej struny do potrubia mechanicky odstráni usadeniny nečistôt. Výhody tohto procesu spočívajú aj v ekologickosti procesu. Keďže potrubie čistíme mechanicky a nie prostredníctvom chemických roztokov, nedochádza k ďalšiemu znečisťovaniu životného prostredia. Zároveň sa nemusíte obávať vyplavenia splaškov, čo by bolo značne nepríjemné. Ak by ste potrebovali prečistiť dlhší úsek potrubia, radi by sme Vám odporučili vysokotlakové čistenie.

drez

Potrubie sa počas realizácie čistenia prepláchne vysokým tlakom vody za pomoci čerpadla, ktoré máme zabudované v našom pracovnom aute. Uvedomujeme si naliehavosť a nepríjemnosť vzniknutých problémov súvisiacich s upchatým potrubím. Preto Vám naše profesionálne služby ponúkame nonstop. Kontaktovať nás môžete na telefónnom čísle 0940 367 897 alebo na čísle 0904 974 967. Ak bývate na západnom Slovensku, za dopravu neplatíte vôbec nič. Cena krtkovania závisí od obťažnosti konkrétnej situácie. Nepríjemným problémom je však najlepšie predchádzať a preto venujte pozornosť kanalizačnému potrubiu pravidelne.