Nechajte sa zlákať na výborné jedlo

Patríte aj Vy medzi ozajstných gurmánov a vždy si radi vychutnávate dobré jedlá? Nie je vôbec jednoduché nájsť kvalitnú reštauráciu, kde by v dnešnej dobe nevyužívali žiadne polotovary ale varili vždy len z čerstvých surovín. Naša reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca Vám ponúka výborné jedlo, ktoré bude chutiť skutočne každému a prídu si na svoje aj tí najnáročnejší zákazníci. Každý deň využívame len čerstvé suroviny, ktoré poctivo vyberáme a kontrolujeme.

reštaurácia

Okrem jedál, ktoré u nás nájdete každý deň ponúkame aj obedové menu. Od pondelku do piatku máte u nás každý deň na výber z obedového menu, ktoré je každý týždeň iné a originálne. Na výber máte hneď niekoľko možností od polievok až po hlavný chod. Ako hlavné jedlo si môžete zvoliť či už mäsové alebo bezmäsité jedlá, takže sa u nás bez problémov do sýtosti najedia aj vegetariáni. Ponuku našich jedál, rovnako ako aj denné menu nájdete na webe našej reštaurácie. Náš šikovný kuchár Vám pripraví chutné jedlo do niekoľkých minút, takže u nás nikdy nebudete dlho čakať a naši čašníci Vás vždy s dobrou náladou radi obslúžia. Príďte si k nám vychutnať perfektné jedlo v príjemnom prostredí, kde sa budete cítiť ako doma alebo využite aj našu donáškovú službu kedykoľvek behom dňa alebo si objednajte obedové menu bratislava https://www.gurmanskydvor.sk/denne-menu/. Objednávať môžete telefonicky aj na našej webovej stránke kedykoľvek behom dňa.

obedové menu

Vychutnajte si osobne našu domácu kuchyňu a využite aj možnosť prípravy rôznych osláv, príjemné a krásne prostredie Vám poskytuje skvelú príležitosť na svadby či rôzne slávnostné eventy. Zábavku u nás si nájdu aj Vaše deti, v podobe detskej trampolíny alebo stolného futbalu, zatiaľ čo Vy sa môžete v pokoji najesť. V teplých mesiacoch máme k dispozícií taktiež aj pohodlné vonkajšie sedenie na terase. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu a dúfame, že sa k nám budete vždy radi vracať.