Máte už premyslenú perfektnú vianočnú výzdobu?

Určite ste už počuli o tom, že je LED technológia veľmi,veľmi šetrná a najmä úsporná, čo sa týka spotreby energie. Oproti klasickým žiarovkám je to až 75 % úspora a v niektorých prípadcoha asi aj viac. Nemusíte sa teda báť vyzdobiť si s LED svetlami aj tento rok svoj stromček a domov. Veď radosť tá je pre človeka tiež nesmierne dôležitá! Kebysme si na Vianoce neurobili radosť a nevyzdobili okolie, bolo by to nesmierne smutné a smútok nie je pre človeka zdravý. A čo tie sklamané deti, ktoré by nevideli stromčeky zažiariť. Jednoducho s úspornou LED technológiou vám každý svetelny zaves bude krásne svietiť, robiť radosť, skvelú atmosféru a zároveň nebudete mínať množstvo energie. LED sú takto nesmierne ekologické a šetrné k prostrediu a prispievajú hádam aj k trvalej udržateľnosti.

svetelny zaves exterierovy

Poďme si povedať teraz to, čo všetko sa dá na vianočnú svetelnú výzdobu použiť v prevedením LED žiarovkami. Tak v prvom rade LED svetelné reťaze na stromčeky v rôznych svetelných zafarbeniach a s možnosťou internej alebo externej reťaze. S reťazou sa najviac zdobia stromčeky, vetvičky a podobne. Ďalej môžeme urobiť krok k oknám a balkónom a tu sa dá krásne zavesiť svetelný záves, ktorý tvoria vertikálne svetelné šnúry, ktoré teda vyzerajú ako záves. Záves viete pekne pripevniť na okno alebo balkónové dvere a vytvára naozaj nádhernú vianočnú výzdobu, ktorú vidno zvonka, aj zvnútra.

vianoce

Okrem reťazí a závesov ešte existujú aj ďalšie prevedenia svetelnej výzdoby, a to svetelné cencúle, ktoré naozaj aj cencúle pripomínajú, svetelné hadice, ktoré zase dokážu vytvoriť krásne a rovné línie, napríklad sa s nimi dá pekne olemovať dom, obrysy domu, okna, dverí, či čohokoľvek iného. No a pre tých, ktorý výzdobu na Vianoce milujú jednoznačne odporúčame aj vianočné svetelné figúry, postavičky a podobné doplnky k svetlám a svetelnej výzdobe. Takto budú vaše Vianoce krásne jedinečné a navyše,… šetrné!