Predaj ready made spoločnosti s DPH

Výhoda ready made spoločnosti, spočíva v tom, že svoje podnikanie môžete začať vo veľmi krátkom čase, a vyhnete sa zdĺhavému procesu zakladania firmy.

Ready made – charakteristika

Ready made je spoločnosť, ktorá bola založená výlučne ako predmet predaja. Je vhodným nástrojom pre tých, ktorí chcú začať podnikať rýchlo a výhodne, a taktiež pre investorov alebo začínajúcich podnikateľov. Tieto spoločnosti sú založené profesionálmi. Sú zapísané v Obchodnom registri, majú pridelené IČO a DIČ, uhradené základné imanie v plnej sume, vypracované dokumenty našimi advokátmi, a sú bez akýchkoľvek záväzkov či pohľadávok.

spoločnosť

V ponuke ready made spoločností sú založené firmy, ktoré sú platiteľmi/neplatiteľmi DPH, s históriou či novozaložené, a takisto sú rozdelené aj podľa druhu obchodnej spoločnosti. Tieto spoločnosti sú zaujímavé pre potencionálnych záujemcov, najmä z toho hľadiska, že sú novozaložené a okamžite pripravené pre podnikateľskú činnosť. Nový vlastník spoločnosti, teda, môže začať prevádzkovať spoločnosť v priebehu niekoľkých hodín. V rámci Predaja firmy s dph je možné zmeniť obchodné meno a sídlo spoločnosti, konateľov a spoločníkov, upraviť/zmeniť predmety podnikania.

ready made

V cene danej spoločnosti je tiež zahrnutá aj dokumentácia k predaji spoločnosti:

– prevod obchodného podielu, vypracovaná dokumentácia k zmenám, oznámenie zmien na živnostenskom a daňovom úrade, vypracovaný a podaný návrh na vykonanie zmien do Obchodného registra + kolkových poplatkov.

Cieľom ready made spoločností je vytvoriť na slovenskom trhu spoločnosti, ktoré doposiaľ nevyvíjali žiadnu podnikateľskú činnosť, a sú vytvorené len za účelom ich ďalšieho predaja. Vzhľadom na to, že sú už zapísané v Obchodnom registri a zahŕňajú všetky náležitosti, ktoré firma na svoje fungovanie potrebuje, sú skvelým lákadlom pre potencionálnych záujemcov. Ready made spoločnosti si môžete pozrieť a vybrať si tú vhodnú pre vás. Každá z nich je pripravená na okamžité podnikanie v priebehu niekoľkých hodín.