Senzuálna masáž

Tantrické masáže sú aktuálne vo svete pomerne známe vďaka ich niekdajšiemu boomu. Vedeli ste ale, že majú svoje kategórie? Vyberať si môžeme naozaj z obrovského množstva druhov, navyše každý salón má v ponuke aj upravené masáže podľa ich možností. Môžete sa teda stretnúť aj s tým, že masáž o ktorej ste čítali a o ktorú máte záujem, daný salón nebude ponúkať alebo ju bude ponúkať pod iným názvom. Senzuálna masáž je zväčša udávaná presne takto alebo sa môže objaviť aj ako tantrická masáž prostaty.

tantra masáž

Tip: Ak neviete kde hľadať, skúste senzuálnu masáž v Bratislave.

Ale čo je vlastne senzuálna masáž?

Senzuálna masáž je druh tantrickej masáže. Kombinujú sa v nej rôzne techniky či druhy masáži, jednou z nich je masáž telo na telo, inými slovami aj body tantra. Ak ste v tejto oblasti skúsení a naozaj hľadáte niečo špeciálnejšie, určite viete o čom je reč, ak nie. Tak tantra telo na telo je ako už podľa názvu môžeme tušiť. Masáž, pri ktorej ste masírovaní celým telom masérky, nie len rukami.

Masáž taktiež obsahuje masáž prostaty a zároveň masáž lingamu, ktorá je prítomná pri každej tantrickej masáži.

Masáž lingamu

Masáž lingamu, je špeciálna masáž penisu, rôznymi olejmi podľa výberu. Nemá za úlohu klienta priviesť k vrcholu ale vzhľadom na priebeh masáže, to je viac než očakávané, ak sa vám to stane, nie je priestor na hanbu.

Masáž prostaty

Táto masáž sa vykonáva jemne a počas nej je vykonávaná masáž lingamu. Nie sú pri nej prítomné žiadne pomôcky a,,využíva“ sa čiste len telo masérky.

Počas masáže sú prítomné prvky klasickej tantra masáže ako napr. meditačná hudba, nápoje či rozhovor s masérom/masérkou.

tantra masáž ženy

Nebojte sa, na senzuálnu masáž môžete ísť aj keď ste žena. Rozdiel bude len v tom, že namiesto prostaty dostanete masáž vášho bodu G a yoni.

Masáž yoni

Masáž yoni je alternatíva masáže lingamu pre ženy. Ide o masáž intímnych partií.

Masáž bodu G

Ako ženy vieme, že nájsť náš bod G je pre mužov veľmi náročné tak prečo si to nedopriať počas masáže? Masáž bodu G bude prebiehať počas masáže yoni. Presne tak ako v prípade lingamu a prostaty.