Vytvorte si z vašej spálne intímne prostredie pre milovanie

Sexualita k ľudskému životu neodmysliteľne patrí, a ak sa vás niekto bude pýtať, kde ju najradšej prevádzkujete, potom bude väčšina odpovedí s veľkou pravdepodobnosťou smerovať do spálne. V týchto priestoroch sa totiž cítime najlepšie, máme tu pohodlné lôžko, na ktorom je možné prevádzkovať väčšinu polôh Kámasútry, a aj tých menej známych, a tiež si tu môžeme dopriať veľmi intímne prostredie. Spálňu je možné vždy upraviť tak, aby sme tu neboli zabarikádovaní nábytkom, a aby tu milovanie malo patričnú úroveň.

osvetlenie v spálni

Na zaistenie intímneho prostredia tiež bude treba podchytiť vhodné osvetlenie, a tu sa môže mnoho ľudí dopustiť fatálnych chýb. Napríklad ak si do spálne umiestni iba jedno centrálne stropné svietidlo, a k nemu dve lampičky na nočných stolíkoch. Pre navodenie tej správnej intimity je to tak trochu málo a mali by ste sa zamerať na svietidlá bodové, ktoré usmerňujú svetelný tok iba do určitého miesta, a tým tu zvýraznia len niektoré rysy obytného priestoru.

moderná spálňa

Na vytvorenie bodového osvetlenia budete potrebovať zabudovať svietidlá do stropného podhľadu, prípadne do niektorej zo stien, záleží na technických možnostiach v danom mieste. Ako samotné svietidlo vám potom bude slúžiť svetelný zdroj GU 10 LED ledprodukt.sk. Tento typ pätíc je veľmi známy už desiatky rokov, pôvodne sa bodové žiarovky vyrábali ako halogénové zdroje, dnes ich nahrádza technológia LED diód.

Hlavné výhody LED žiaroviek spočívajú v ich veľmi dlhej životnosti, ktorá mnohonásobne prevyšuje životnosť http://auto.idnes.cz/zivotnost-autobaterii-klesa-jak-se-o-ne-starat-fql-/automoto.aspx%3Fc%3DA070109_111845_pneu_fdv halogénových žiaroviek. Ďalej je v hre spotreba elektrického prúdu, tá býva u LED zdrojov veľmi nízka, tým pádom budete mať (nielen) v spálni osvetlenie úsporné, ale zároveň plne funkčné, čo vám bude prinášať radosť a uspokojenie zo sexuálnej rozkoše. Ďalšou prednosťou je výber farby osvetlenia, niektoré žiarovky produkujú teplú bielu, iné neutrálnu alebo studenú bielu. Možné je tiež osvetľovať tamojší priestor farebne, v plnom spektre farieb, ktoré existujú.