O antigénových testoch

Antigénové testy sú výbornou pomôckou pri určení nášho zdravotného stavu v zmysle výskytu sa korona vírusu v našom organizme. Výsledok testu nás informuje a zároveň uisťuje o tom, či sa spomenutý vírus nachádza v našom tele. V tomto prípade hovoríme o pozitívnom teste. V lepšom prípade, kedy nám daný test nepotvrdí korona vírus, hovoríme o negatívnom výsledku testu.

Pandemické obdobie je úspešne za nami, zobralo si so sebou nespočetné množstvo obetí a zmenilo povedomie ľudstva ako takého. Zapísalo sa do histórie planéty ako aj do nášho vedomia. Zmenilo vnímanie sveta pre mnohých, ktorí si prešli svojou osobitou cestou a skúsenosťou, aby mohli byť dnes tam, kde sú. Planéta Zem sa dostala do vyšších vibrácií a senzitívni jednotlivci môžu vnímať uzdravujúcu prírodu, ktorá pôsobí v novodobých a vysokofrekvenčných energiách.

dajte stop korona vírusu

Mnohé príznaky koronavírusu sa však u niektorých jedincov objavujú aj v súčasnosti a keďže nechcú zostávať na pochybách, ako na tom vlastne sú, siahnu po antigénovom teste, ktorí im dá v priebehu niekoľkých minút po jeho aplikovaní odpoveď a to vo forme jedného alebo dvoch zafarbených prúžkov. Ak aj vy sa potrebujete niekedy uistiť, že ste fit, máte pochybnosti, objavuje sa u vás nachladenie, strata chuti či iné príznaky, určite urobíte najlepšie, keď použijete antigénový test. V prípade pozitívneho výsledku, o ktorom by ste v niektorých prípadoch ani nemuseli vedieť, zabránite prenosu tohto ochorenia a ušetríte vašich príbuzných, známych či kolegov v práci.

nádcha ako príznak korona vírusu

Antigénové testy si môžete objednávať v jednotlivých baleniach alebo aj ľubovoľný vami zadaný počet kusov priamo v našom eshope. Na pár klikov si vytvoríte potrebné zásoby antigénových testov, ktoré môžete skladovať u vás doma, pre prípad výskytu daného ochorenia. Vašu objednávku vám doručíme v priebehu niekoľkých dní.