Kľúče už určite nestratíte

História sa v mnohom opaku je e a móda takisto, vracajú sa niektoré zvyky aj keď v upravených podobách, prispôsobených dnešným požiadavkám, no podstata je rovnaká. Školáci dnes opäť objavili čaro šnúrok na krk, na ktorých majú pripevnené kľúče od bytu, ale použiť sa dajú aj na prichytenie identifikačných kariet v práci alebo zavesenie mobilu a podobne.

...aby sa mohli dostať do bytu

Súčasnosť praje módnym výstrelkom a hlavne mladí ľudia sú známi tým, že nemajú problém v niečom extravagantnom objaviť sa aj na verejnosti. Posledným hitom sú aj spomínané šnúrky na krk na kľúče, ktoré však nie sú určené iba pre deti a iba na kľúče, ale aj pre dospelých, ktorí ich potrebujú mať po ruke. Veľký hit rokov minulých šnúrka na krk zožal medzi zákazníkmi veľký úspech, a tak sa výrobcovia poponáhľali s ich dodaním na trh.

Eshopy zaplavili najrozličnejšie druhy šnúrok, od tenkých až po najhrubšie, v širokej palete farieb, bavlnené, polyesterové, s karabínkami alebo háčikmi, v jednofarebnej verzii aj s potlačou, stačí si ponuku prelistovať a určite nájdete takú, ktorá sa vám bude hodiť. Tento druh doplnku je možné využiť aj ako darček a potešiť tak napríklad svojich zamestnancov, pre ktorých bude navyše aj praktický. Farebné verzie šnúrok môžu byť aj originálnym módnym doplnkom, správne zvolená farba či potlač môže dotvoriť outfit netradičným spôsobom.

Zavesené kľúče už nestratíte

Na trhu existujú predajcovia, ktorí vám ich ponúkajú v mnohých módnych prevedeniach, môže to byť nastaviteľná polyesterová šnúra s kovovým háčikom a priestorom na potlač, s priemerom ø5 x 450 mm, polyesterová šnúra s kovovou karabínou rozmeru 20 x 480 mm, polyesterová šnúrka s kovovou karabínou, odnímateľnou prackou, popruhom na mobilný telefón a bezpečnostným zámkom rozm.20 x 510 mm, šnúrka zo 100% bavlny s kovovou karabínou či napríklad odnímateľná spona a bezpečnostný zámok z pšeničnej slamy rozm.20 x 510 mm, to však nie je všetko. Viac produktov je zobrazených v eshope.