Zasielanie s ľahkosťou

Spoločnosť 2packsk vám ponúka na výber z plastových obálok, ktoré dokonale ochránia počas doručovania zasielaný obsah. Plastové obálky sú dokonalým pomocníkom pri odosielani zásielok. Pokiaľ potrebujete zasielať svojím zákazníkom tovar v podobe papierovej alebo textilnej, plastové obálky vám s týmto veľmi hravo a rýchlo pomôžu. Plastové obálky sa využívajú najčastejšie na zasielanie textilného tovaru ako je napríklad oblečenie alebo ako sú metrové látky, či nite a vlny a mnoho iného obdobého tovaru.

obálky zásielka

Plastové obálky majú výhodu v tom, že z ich vnútornej strany sú čierne a preto si v pokoji môžete posielať akékoľvek tovary, no nik nezistí, čo konkrétne je vnútri. Taktiež ich výhoda je v samotnej gramaží obálok, kedy tieto plastové obálky oproti kartonovým krabicám takmer nijako neovplyvňujú celkovu váhu zásielky a vy tak nebudete zbytočne preplácať na ťažkom a objemnom balení. Naše plastové obálky môžete zakúpiť s uchom aj bez ucha. Plastové obálky s uchom sú jednoduché na prepravu, pretože vyzerajú ako plastová taška a ľahko sa dajú chytiť a prenášať.

balík na poštu

Plastové obálky si u nás môžete zakúpiť v rôznych silách, môžete si vyberať v silách 50, 60, 70 a 90 mikrometrov, čo znamená silu celkového materiálu plastovej obálky. U nás si plastové obálky môžete vyberať v rôznom prevedení ako farebnom, tak aj veľkostnom. Plastové obálky vám ponúkame v šedom a bielom prevedení, ktoré sú zväčšia balené po sto, ale aj po desať kusov. Nájdete tu aj biele obálky, ktoré sú z recyklovateľných plastov a teda šetrné k prírode. Za spomenutie stoja aj plastové obálky, ktoré ponúkame v rôznych farbách, ako je napríklad modrá, červená, fialová, zelená a mnohé iné. Tieto obálky si môžete zakúpiť taktiež balené po sto ale aj po desať kusov. Keďže sme Vám ponúkali obálky s uchom tie si tiež môžete zvoliť rovnako, ako pri klasických plastových obálkach výber farieb, ale taktiež aj ich veľkosť a celkové balenie v počtoch.