Džínsy s vysokým pásom sú špeciálnou kategóriou týchto nohavíc. Boli v móde kedysi, no svojej obľube sa tešia znovu v 21. storočí. Nie sú staromódne alebo retro, práve naopak, je to typ džínsov, ktorý je nadčasový, klasický a nikdy z módy úplne nevymizne. Komu však tento typ džínsov pristane a pre koho je najviac vhodný?

high rise jeans

Atletické typy postáv s užšími bokmi si pri týchto džínsach určite prídu na svoje. Džínsy s vysokým pásom sa takisto hodia aj pre dámy, ktorých postava pripomína presýpacie hodiny alebo hrušku, prípadne majú plnšie tvary. V kombinácii s crop topom, tričkom alebo mikinou, či košeľou zasunutou za pásom budete vyzerať moderne, mladistvo a sviežo. Pás a boky vám vyformujú do dokonalých tvarov. Môžete si k nim obuť tenisky alebo vysoké podpätky. Vždy budete vyzerať skvele.

Ak máte problém s mierne odstávajúcim bruškom, džínsy s vysokým pásom sú tým správnym neinvazívnym riešením. Stiahnu vaše bruško bez toho, aby ste sa cítili nepohodlne, príliš stiahnutá. Oblasť, ktorú chcete schovať vám decentne prekryjú, spevnia a zároveň zjemnia. Je to ten typ džínsov, ktoré nízkym ženám opticky predĺžia nohy a ženám plnších tvarov zakryjú nedostatky a budú vyzerať štíhlejšie.

high waisted jeans

Keď si vyberáte džínsy, majte na mysli, že pri ich nosení by ste nemali potrebovať opasok. Nemali by vám vytvárať bublinu okolo pása, ale nemali by vás ani príliš stláčať. Mali by ste sa v nich cítiť pohodlne, takmer ako v druhej koži. Vybrať si môžete z rôznych farieb od bielej, cez farebné, modré, až po čierne. Vždy však majte na mysli, že tmavá farba zoštíhľuje. Svetlé farby postavu opticky rozšíria. Poľská značka BIG STAR vám okrem džínsov s vysokým pásom ponúka na výber množstvo ďalších módnych kúskov, pre mužov, pre ženy i pre deti, bundy, kabáty, košele a množstvo ďalších kvalitných vecí a doplnkov.